Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Właśnie zostało zatwierdzone prawo zezwalające na pracę dłużej niż 6 miesięcy u jednego pracodawcy (patrz warunki wizy) w wybranych gałęziach gospodarki w Northern Territory i północnym Queensland.
Osoby na Work and Holiday Visa które podejmą pracę m.in. w opiece nad starszymi osobami, rolnictwie, budowach, turystyce i gastronomi w północnej części Australii będą mogły być zatrudnione przez tego samego pracodawcę przez więcej niż 6 miesięcy.
Celem tej regulacji jest promowanie pobytu przez posiadaczy Work and Holiday a także Working Holiday wiz w północnej części Australii gdzie potrzeba rąk do pracy we wspomnianych gałęziach gospodarki.
Pełna lista zawodów a także kody pocztowe w których będzie obowiązywała regulacja podane są na stronie urzędu imigracyjnego: http://www.border.gov.au/Trav/Work/Empl/WHM-six-months-one-employerhttp://www.border.gov.au/Trav/Work/Empl/WHM-six-months-one-employer.
 

Dodatkowo urząd imigracyjny bierze pod uwagę wprowadzenie drugiej Work and Holiday Visa dla tych którzy będą zatrudnieni w tzw. "specified work" przez co najmniej 3 miesiące w Australii. Zasada będzie podobna do tej jaka obowiązuje w ubieganiu się o drugą Working Holiday Visa. Więcej informacji na ten temat ma zostać podane przez urząd imigracyjny w 2016 roku.

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz