Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Częste pytanie zadawane przez osoby planujące wyjazd do Australii na wizie z pozwoleniem na zatrudnienie brzmi: "Jak szybko uda mi się znaleźć pracę?".

Naturalnie wiele będzie zależeć od cierpliwości i determinacji osoby szukającej pracy, ale także od znajomości języka angielskiego i wcześniejszego doświadczenia. Chociaż ogólnie w Australii pracę raczej nie jest trudno znaleźć, zawsze trzeba mieć na uwadze, że niekiedy znalezienie zatrudnienia może potrwać nawet kilka tygodni. 


Ponieważ australijscy pracodawcy bardzo cenią doświadczenie (nawet przy najprostszych posadach), zawsze należy mieć dobrze przygotowane CV, nazywane w Australii resume. 

W australijskim resume wystarczy podać tylko kontakt (numeru telefonu, faksu czy też adres e-mail) do referentów - poprzednich pracodawców, ale nigdy nie zaszkodzi mieć już napisane przez nich referencje (oczywiście po angielsku). 

Podpowiedzi na temat tego, jak odpowiednio przygotować resume, by zwiększyć swoje możliwości zatrudnienia, można znaleźć w oddzielnej zakładce.

Więcej na temat poszukiwania pracy w Australii można znaleźć w:

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz