Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Zdajemy sobie sprawę, że poufność jest istotną sprawą dla użytkowników odwiedzających nasz serwis internetowy. Zamieszczone poniżej oświadczenie ułatwi użytkownikom zrozumienie, jakiego rodzaju informacje o użytkownikach gromadzimy w tym serwisie oraz do czego jest wykorzystywana informacja po jej uzyskaniu.

Podawanie danych osobowych na większości stron tej witryny nie jest wymagane od osób korzystających z naszych zasobów podawania żadnych danych osobowych. Dlatego też użytkownik pozostaje dla nas całkowicie anonimowy.

Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy danych osobowych swoich użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika. Nie wysyłamy klientom informacji lub materiałów reklamowych, o ile wyraźnie nie wyrazili oni życzenia ich otrzymywania.

Korzystając z naszej strony, wyrażają Państwo zgodę na zbieranie i wykorzystywanie przez nasz portal danych osobowych, zgodnie z aktualną polityką firmy.

Zbieramy dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez nas w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

Jeżeli użytkownik życzy sobie subskrybować przygotowane przez nas informacje, zostanie poproszony o podanie swojego adresu e-mail, który będzie używany wyłącznie w celu wysyłania informacji, o które użytkownik prosił.
Anulowanie subskrypcji: Użytkownik, który nie życzy sobie już więcej otrzymywać od nas informacji, może w dowolnym momencie anulować subskrypcję.

Serwis internetowy zawiera linki do innych stron internetowych. Proszę mieć na uwadze, że niniejsze oświadczenie Polityki Prywatności w sprawie poufności dotyczy wyłącznie informacji gromadzonych w naszym serwisie.

Zastrzegamy sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian, modyfikacji, dodawania lub usuwania dowolnych fragmentów do niniejszego dokumentu, w dowolnym momencie. Zalecamy regularne przeglądanie tej strony, gdzie będą zamieszczane informacje o wszelkich modyfikacjach.