Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Praca w sektorze hospitality to także praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Podobnie jak w przypadku pracy w gastronomii, posady w hotelach możesz szukać poprzez ogłoszenia w Internecie czy też pytając o nią w poszczególnych hotelach. Innym wariantem jest znalezienie takiej pracy poprzez znajomych, którzy już są tam zatrudnieni. Taka pomoc w znalezieniu pracy jest szczególnie cenna w przypadku mniej zaawansowanej znajomości angielskiego.
 
Oprócz pracy przy sprzątaniu, można się też starać o posadę portiera czy też obsługi dining room podczas śniadania oferowanego gościom hotelowym.
 
Oprócz sprzątania pokoi hotelowych, na rynku pracy pojawia się wiele ofert dotyczących sprzątania biur. Oferowane zarobki są zazwyczaj na przyzwoitym poziomie. Oprócz biur można podjąć się też sprzątania mieszkań: czy to prywatnie, czy poprzez agencję/firmę sprzątającą.
 
Poniżej zamieszczone są linki do stron niektórych z wielu firm specjalizujących się w sprzątaniu (podane firmy mają siedzibę w stanie NSW).
Strony te są głównie skierowane do osób bądź firm poszukujących takiej usługi, jednak warto wysłać tam swoje CV, jako dodatkowy krok w stronę znalezienia pracy:
 
  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz