Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Każdy, kto posiada odpowiednie doświadczenie biurowe ze znajomością obsługi programów komputerowych wymaganych w pracy biurowej na wysokim poziomie oraz posługuje się biegle językiem angielskim, może aplikować o pracę administracyjną (job in administration and office support). Praca najczęściej oferowana na początku, to uzupełnianie baz danych (data entry) oraz pomoc biurowa na niższym szczeblu np. jako office assistant, office all rounder itp.

Oprócz typowej pracy dla temporary workers, niektórym czasami udaje się także otrzymać pracę przy projektach, czy nawet jako asystenci.

Oczywiście w większości tego typu posad liczy się doświadczenie. Tak na przykład, aby otrzymać data entry position, agencje pośrednictwa pracy wymagają na ogół osiągnięcia odpowiedniej szybkości pisania na klawiaturze - co najmniej 35 wpm (words per minute) lub więcej - oraz poprawności - ok. 95% accuracy. Przy wielu posadach kandydaci muszą także pozytywnie przejść test z pakietu Microsoft i znać dobrze program Word i Excel.
 

Szukając pracy w biurach na stronach internetowych, należy nauczyć się rozróżniać ogłoszenia dla stałych pracowników (przy których najczęściej podawane jest roczne wynagrodzenie), na które odpowiadanie jest stratą czasu, gdyż są skierowane do rezydentów oraz obywateli australijskich. Najlepiej od razu skupić się na contract/ temporary jobs i aplikować o pracę zamieszczaną w tej kategorii.

  • Brak komentarzy
Dodaj komentarz