Work and Holiday Visa - the dreams do come true!

Agencja edukacyjna i migracyjna. Licencjonowany agent migracyjny, MARN: 1277981

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/templates/gk_publisher/lib/framework/helper.layout.php on line 115

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/darwin/ftp/workandholiday/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Mamy datę, od 19 listopada 2016 będzie można aplikować o drugą Work and Holiday Visa. Ale tylko gdy masz już pierwszą Work and Holiday i podejmiesz 3 miesiące pracy w odpowiednich sektorach gospodarki na północy Australii.
Praca będzie tylko liczona od 19 listopada i musi być w wybranych regionach Western Australia i Queensland oraz całym Northern Territory. Musi też być w następujących sektorach gospodarki: agriculture, forestry, fisheries, tourism and hospitality. Zatrudnienie może być u jednego lub więcej pracodawców.
Nie będzie ograniczenia co do liczby przyznanych wiz i nie trzeba będzie mieć „zaświadczenia z ministerstwa” ale aplikanci nie mogą mieć ukończone 30 lat.
Ci którzy chcą spędzić kolejny rok na WHV w Australii i mają jeszcze 3 miesiące na aktualniej wizie – time to go North :)